کاشی تبریز

تاریخچه

شرکت صنایع کاشی تبریز در ۲۴ کیلومتری شهر تبریز واقع در شمال غرب ایران و در زمینی به مساحت 000/200متر مربع احداث و از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز نموده است و ظرفیت اولیه این شرکت ۱/۵ میلیون متر مربع در سال در تولید انواع کاشی دیواری بود که طی ۲ سال اخیر و با مطالعات دقیق فنی بر روی ماشین آلات  و همچنین بازار مصرف در مورد طرح‌ها و ابعادی که مصرف کننده نهایی به آن توجه دارد، پروژه ‌های نوسازی و افزایش ظرفیت در بخش کاشی دیواری و ایجاد یک واحد مستقل و جدید در بخش کاشی کف را به اجرا گذاشت. هم اکنون این شرکت با ظرفیت سالانه ۲/۵ میلیون متر مربع کاشی دیواری و ۳ میلیون متر مربع کاشی کف در حال فعالیت می‌باشد. از آنجایی که کیفیت، مهمترین عامل تصاحب بازارهای مصرف است، لذا جهت دستیابی به این امر مهم، با استفاده از تکنولوژی نوین جهانی و بهترین مواد اولیه و پرسنل مخصوص و مجرب، شرکت کاشی تبریز بر این باور است که باید بهترین را تولید و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. از این رو، این شرکت طی سال‌های اخیر توانسته علاوه بر دریافت نشان‌های استاندارد ملی و ایزو ۲۰۰۰-۹۰۰۱ از طریق سازمان‌های بین‌المللی نیز مورد تشویق قرار گیرد.

احترام به محیط زیست

محصولات کاشی تبریز نتیجه فرهنگ ما و روش تفکر و فلسفه این شرکت است که در مرحله اول بر مبنای نوآوری، کیفیت و توجه به پایداری اکولوژیک محیط زیست پایه‌گذاری شده است.
شرکت کاشی تبریز تاکید بر محیط زیست دارد چون می‌داند که یک شرکت آینده نگر شرکتی است که مسئولیت توجه به سیاره زمین را بر عهده می‌گیرد. کاشی تبریز تا آن حد به این مسئله معتقد است که تجهیزات، پرسنل و منابع اقتصادی را برای جلوگیری از تاثیر احتمالی فعالیت بر محیط زیست و برای ضمانت ایمنی کارکنان خود و محیط اجتماعی در نظر گرفته است.

کمپانی کرابن در سال 1975 میلادی تاسیس شدو در سال 1984 به دلیل ماهیت پویا و نوآورانه خود به عنوان یکی از برند های پیشرو در بازار به ثبت رسید.

در شرکت کرابن باور ما بر این است که مشتری مداری ، ارائه جدیدترین و مدرنترین طرحها و انتخاب بهترین کارمندان و تامین کنندگان برای بدست آوردن بالاترین کیفیت در تولید محصولات به عنوان ارزشمندترین اهداف و معرف این شرکت است.

این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه، تکنولوژی برش لبه کاشی و سرامیک و تعهد به تعالی و تیم حرفه ای، محصولات خود را از بخش هیئت مدیره به خط تولید طراحی کرده و توسعه می دهد و در نتیجه بافت منحصر به فرد، الگو و کیفیت را برای هر قطعه تضمین میکند.

در بخش خدمات ، بیش از 600 کارمند ماهر و حرفه ای از جمله طراحان، تزئینات داخلی، تولید، کیفیت و کارشناسان محیط زیست، خرید و فروش و تیم های لجستیک فعالیت می کنند.

در این کمپانی مجددا از 100 ٪ آب موجود در فرآیندهای تولید استفاده شده و با اعمال تولید همزمان بیشترین بهره از انرژی در دسترس برده میشود. همچنین تیم تولید مجددا مواد زائد را در هر یک از مراحل تولید کاشی ادغام می کند و محصولات خود را با بسته بندی 100 ٪ قابل بازیافت و گواهی استاندارد ارائه می دهد.

کمپانی کرابن با بیش از 600 کارمند حرفه ای، دو کارخانه تولیدی در اسپانیا ، ظرفیت تولیدی سالیانه بیش از 12 هزار متر مربع، گردش مالی سالانه تقریبا 120،000،000 یورو با 2 درصد سرمایه گذاری در پروژه R&D&I و صادرات 80 درصد از محصولات به بیش از 125 کشور، به صادرکننده برتر اسپانیا تبدیل شده است.

آدرس:

جزیره کیش،روبروی آب و برق، پلاک EX6

تلفن: 44426113 076

www.tabriztile.com