کابین زمرد جزیره

تاریخچه:

شرکت کابین زمرد در سال 1364 در استان تهران و به مدیریت آقای حمیدرضا صادق عمل یکدل تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کابینت های آشپزخانه تمام فلزی و چوبی از جنس ورق های گالوانیزه و چوب های درجه یک آغاز نمود.

شرکت کابین زمرد پس از سالها تلاش های مستمر و کسب تجربیات فراوان در امر تولید و همچنین با رعایت اصول مشتری مداری پس از کسب مجوزهای لازم از سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را در سال 1388 در جزیره زیبای کیش به مدیریت آقای آرش صادق عمل یکدل تحت عنوان شرکت کابین زمرد جزیره آغاز نمود و توانست با استفاده از تجربیات خود و نوآوری های گوناگون به سرعت به پیشرفت های چشمگیری در امر تولید دست یابد که هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین واحدهای تولیدی در جزیره زیبای کیش شناخته میشود.

بازار:

شرکت کابین زمرد جزیره با توجه به نیاز مشتریان و نیاز بازار کیش در سالهای اخیر علاوه بر تولیدات کابینت های درجه یک اقدام به تاسییس واحد فروش مبلمان و میز و صندلی های لوکس تحت عنوان گالری مبل زمرد در جهت برطرف سازی نیاز بازار کیش نموده است.

مبلمان های گالری مبل زمرد از بهترین برندهای شناخته شده ساخت داخل کشور و برند های معروف و معتبر خارجی میباشد.

نمونه این برندها شامل برند السا، برند مبل ایران، برند پارسا و… میباشد.

سوابق فعالیت شرکت کابین زمرد جزیره

شرکت کابین زمرد جزیره از بدو شروع فعالیت خود در جزیره کیش از سال 1388 تا کنون توانسته است پروژه های گوناگون و مختلفی را به انجام برساند که بازدید از این پروژه ها خالی از لطف نیست و کیفیت و کارآمدی این شرکت را نشان میدهد.

نمونه های از این پروژه ها عبارتند از:

1 – پروژه آتسو واقع در فاز 5 شهرک صدف 72 واحد

صفین 58 واحدC 2 – کوی اساتید دانشگاه تهران واقع در فاز

3- پروژه مرکز خرید پادنا واقع در میدان هرمز 47 واحد

4 – پروژه آرین 2 واقع در شهرک نوبنیاد سرو 11- 56 واحد

5 – پروژه آرین 3 واقع در شهرک نوبنیاد سرو 11- 55 واحد

6 – و موارد زیادی از واحد های شهرک نوبنیاد و شهرک عرفان صدف و…

پیشرفت های اخیر

هم اکنون شرکت کابین زمرد جزیره و گالری مبل زمرد دارای کارگاه تولیدی به مساحت 500 متر مربع در شهرک صنعتی گلدیس میباشد و توانسته است با استفاده از تجربیات کسب شده طی 30 سال اخیر و با بهره گیری از ماشین آلات و امکانات روز و مدرن دنیا و همچنین با بکار گیری نیروهای متخصص و با تجربه اقدام به خدمت رسانی به هم وطنان و کیشوندان گرامی نماید.

چشم انداز آینده

گالری مبل زمرد در راستای اجرای سیاستهای مشتری مداری و رضایت مندی مشتریان قصد دارد تا با وارد کردن مبلمان های درجه یک از کشورهای مطرح و صاحب نام اروپایی در زمینه تولید مبلمان خدمات ویژه ای را در امر فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی ارائه دهد.

ناگفته ها

شرکت کابین زمرد جزیره و گالری مبل زمرد با توجه به سوابق کاری درخشان خود در امر تولید و خدمات توانایی خود را در عقد قرارداد با شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی در جهت تامین نیازهای آن سازمانها و همچنین دریافت نمایندگی از برندهای برتر داخلی کشور و همچنین برندهای مطرح و معروف خارجی را اعلام میدارد.

آدرس:

تلفن: 44425780  فکس: 44425781      CG35جزیره کیش بازار پادنا غرفه  شعبه 1:

جزیره کیش بازار بهکیش طبقه اول غرفه های 31 و 32 و 43 تلفن 09347695373 شعبه 2:

کارگاه: جزیره کیش شهرک صنعتی فاز 2(گلدیس) خیابان آتشنشانی سوله صنایع کار چوب تلفن: 09347695373