پوشاک ملکوتی

 

مدیرعامل:

اکبرملکوتی

رئیس هیئت مدیره:

شاهین ملکوتی

اعضای هیئت مدیره :

شهلا بهرامی (همسر محترم آقای ملکوتی ) و شهاب ملکوتی.

تاریخچه:
فروشگاه های ملکوتی با اندوخته ای غنی از ایده ،طرح و عمل همراه با هدف گذاری های بلند مدت و هوشمندانه در سال 1355 توسط آقای اکبر ملکوتی بنیان نهاده شد. وی پس از گذشت تنها یک سال توانست میزانی از پوشاک مورد نیاز فروشگاه را تولید و عرضه کند. اکبر ملکوتی در سال 1371 با یک خلاقیت توانست برای اولین بار با زدن حراجی کاملا واقعی و متفاوت، خرید پوشاک را بصورت ایجاد صفی طویل در ساعات اولیه صبح در پشت درب فروشگاه های خود به نمایش بگذارد.

برند و لوگوی ملکوتی در وزارت بازرگانی جمهوری اسلامی ایران به نام شاهین ملکوتی تهرانی به ثبت رسیده است.

بازارو محصولات:

امروزه اکبر ملکوتی در کنار هیئت مدیره موق خود در طی 40 سال تلاش، کسب تجربه و گام های برنامه ریزی شده با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و پیشرفته ترین متدها توسط مجرب ترین طراحان، آموزش پرسنل خبره، بهره گیری از کارکنانی توانمند و متعهد در سایه حمایت های همیشگی و بی دریغ شما هموطنان عزیز توانسته است نه تنها در بخش طراحی، مدسازی و تولید بلکه در حیطه خدمات فروش و پس از فروش پا به پای استانداردهای ارئپایی در حال پیشرفت روزافزون باشد. شرکت ملکوتی همیشه سعی داشته است تا با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را در محصولات خود به ارمغان بیاورد تا بتواند رقیب قدرتمندی برای محصولات خارجی باشد.

برند ملکوتی از معروفترین مارک های لباسهای زنانه در ایران است، که تولیدات این شرکت در سراسر ایران و جهان با عنوان “برند ملکوتی” عرضه میشود. لباس هایی که از مرحله تولید ، پارچه و رنگ آمیزی تا طراحی ، دوخت و … در کارخانجات و کارگاه های ملکوتی تولید می شوند. پوشش های مادرانه در سایزهای بالا، پوشاک ملکوتی را به عنوان برند بی رقیب پوشاک در این عرصه مطرح نموده است. علاوه بر آن فروشگاه بزرگ واقع در جزیره کیش بدلیل موقعیت توریستی، سعی بر براورده کردن همه سلایق در عرضه پوشاک نموده است.

پوشاک و فروشگاههای زنجیره ای ملکوتی در حال رقابت با معروف ترین مارک های اروپایی میباشد و هدفی غیر از رضایت مشتریان ندارند. در حال حاضر شرکت ملکوتی با سه کارگاه تخصصی و شش فروشگاه در تهران و جزیره زیبای کیش و ده ها نمایندگی در شهرستانها و صادرات تولیدات خود به برخی از کشورهای منطقه با حدود 250 پرسنل آماده خدمت به شما مشتریان گرامی و هموطنان غزیزمان می باشد .

در تیم طراحی خانم ها کتایون الف  و ندا معارفی به عنوان طراحان اصلی حضور دارند. همچنین پوشاک ملکوتی افتخار همکاری با خانم ها مهتاب کرامتی و رعنا آزادی را دارا می باشند.

تمام تلاش هیئت مدیره، طراحان و پرسنل ملکوتی طراحی و ارائه بهترین پوشاک و جلب رضایت مشتریان می باشد. یقینا انتقادات و پیشنهادهای مشتریان عزیز، ما را در مسیر هرچه بهتر شدن و رقابت با برندهای جهانی یار خواهد نمود.

شاهین ملکوتی رئیس هیئت مدیره و یکی از طراحان شرکت ملکوتی همواره به این دیدگاه پایبند است که باید بهترین کیفیت را در محصولات خود ارائه دهند. وی همواره در پی کسب دانش بیشتر برای بهبود کیفیت بوده است و همواره سعی داشته است با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، لباسهایی با کیفیت و هم چنین متناسب با سلایقجهانی را تولید نماید.
دستاوردها :

 • تاسیس تولیدی در ترکیه و کسب نشان برتر از اتاق بازرگانی این کشور
 • ثبت نشان تولید ایران بر روی پوشاک تولیدی
 • کسب تندیس کارآفرین و تولید کننده برتر داخلی
 • کسب نشان دکتری افتخاری مدیریت کسب و کار از دانشگاه مدیریت برند Golden State
 • کسب تندیس مدیریت پست مدرن در سال 2016
 • کسب تندیس مشاهیر غرهیخته و نامدار مدیریت ایران زمین
 • چاپ کتاب کارآفرینی به شیوه اکبرملکوتی (بنیانگذار پوشاک ملکوتی) توسط انتشرات دانشگاه صنعتی شریف
 • گواهینامه جهانی مدیریت و رهبری سازمانی از بنیاد اروپایی توسعه مدیریت
 • کسب تندیس کارآفرینی از مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران
 • کسب گواهینامه سیستم مدیریت و تداوک کسب و کار ISO BS25999
 • کسب بالاترین درجه افتخاری مدیریت از بنیاد ارئپایی توسعه مدیریت در سال 2017

پیشرفت های اخیر                              

پیشرفت های اخیر این برند احداث پنجمین کارگاه تخصصی و همچنین احداث مزون حرفه ای در جزیره کیش میباشد

آدرس :

دفتر مرکزی: جزیره زیبای کیش ، پردیس 2 طبقه 2 غرفه 145و 146

تلفن:44456574-0764 همراه : 09347681257

شعبات تهران:

مرکزخرید گلستان

بازارصفویه

خیابان گاندی

مرکز خریدتندیس

وبسایت: www.malakooti.am.com

ایمیل:  info@malakooti.am.com