مبلمان سلیقه

مقدمه

خلق یک اتاق خواب راحت و مدرن کار سختی نیست. طراحان ایتالیایی در این مقوله مشهور هستند و از  طرح های متمرکز بر مواد به کار رفته در ساخت مبلمان استفاده می کنند.

هنگام طراحی یک سیستم مدرن مبلمان اداری، بررسی تاثیر آن به بهره وری از دفتر اداری بسیارمهم است. چه شما در یک دفتر اداری یا در خانه کار کنید ، همیشه زمانی برای مبادله و یا به روز رسانی مبلمان اداری مدرن وجود دارد. همچنین دیگر اجزای اداری مورد نیازشما یک دراور برای تنظیم داده های پرونده و یا مدارک مختلف می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های مبلمان آرایش صندلی ها و مبلمان است. چیدمان صندلی در خانه بصورت سیستم تئاتر می تواند تجربه ای جدید ایجاد کند. صندلی و یا مبلمان خانگی نامناسب لذت بردن از آن را دور می کند.  به همین ترتیب، یک طرح نامناسب نیز می تواند از اثرات دید و صدا تلویزیون و بلندگو بکاهد.

تاریخچه

اکنون چیزی قریب به دو دهه  از افتتاح مبلمان و دکوراسیون سلیقه با پشتوانه شصت سال تجربه درصنعت چوب درجزیره زیبای کیش می گذرد که در این مدت با تمام سختیها و با استعانت از خداوند منان و با سرلوحه کار قراردادن این مهم که :  تا مشتری هست ما هستیم  توانسته واحدی فعال و در خور شان مشتریان عزیز بوجود بیاورد.

دستاوردها و پیشرفت های اخیر

در راستای هدف مشتری مداری باقبول مسئولیت پذیری درقبال کیفیت کالا که صددرصد به عهده این مجموعه می باشد ورسیدن به این دانش وتجربه که کیفیت رایگان است وآنچه هزینه دارد کالای بی کیفیت است ونیز درقبال قیمت کالا  یکی از اقدامات اساسی مبلمان و دکوراسیون سلیقه ارائه کالا و محصولات به قیمت مصرف کننده کالا میباشد؛ که از نمونه های بارز آن به شرکتها ئی چون صندلیهای  رادسیستم ؛محصولات اداری شرکت نیلپر و نیز شرکت تشک رویا اشاره کرد و نیز تمامی محصولات وارداتی این شرکت از آنجائی که مستقیما و بدون هیچ واسطه ای از مبدا کالا و مستقیما از درب کارخانه خریداری میگردد و نیز با توجه به اینکه مشمول عوارض گمرکی کشوری نمیشود قیمت مصرف کننده کالا بسیار پائین تر از داخل کشور میباشد.

نمایندگی و محصولات

  • شرکت تشک رویا
  • صندلیهای اداری رادسیستم
  • صندلیهای اداری لیو
  • صندلی های اداری نیلپر
  • مبلمان رئال
  • مبلمان ایپک ترکیه
  • سرویسهای خواب اورپاک ترکیه
  • مبلمان کاردین کانسپت ترکیه
  • مبمان سلیم اغلو ترکیه

–  مبمان اداری فلکسیت و ویلووی ترکیه

–  نماینده تابلوها و پوسترهای زیبا و معروف اینترنشنال گرافیک آلمان

آدرس :

نمایشگاه مرکزی:   کیش – بازارهرمز – ورودی اصلی – شمارهN21-N22-N23

تلفن نمایشگاه مرکزی:44451452-076      44451968-076

فکس  :    44451538- 076

کیش-فازصنعتی شماره 5 – سوله شماره    35 و37

تلفن انبار:  09159982046

09347694125

ایمیل:manager@salighehco.com

وبسایت:www.salighehco.com