شرکت پارس میکای کیش

شرکت پارس میکا کیش

شرکت پارس میکا کیش بیش از یک دهه است که با تمام توان در پی گسترش فضاهای تجاری، اداری، مسکونی و تفریحی کیش و آبادانی این جزیره بوده است. این شرکت با آگاهی از ظرفیت‌های نهفته‌ی کیش برای جذب گردشگران داخلی و خارجی و بهبود زندگی کیشوندان، به احداث سازه‌های گوناگون با امکانات و استانداردهای بین‌المللی پرداخته است تا در بالا بردن معیارهای کمی و کیفی زندگی در جزیره‌ی کیش نقش داشته باشد.

میکا کیش تا کنون پروژه‌های مطرحی چون برج مسکونی و برج اداری میکا را با موفقیت به انجام رسانده است. مجموعه‌ی عظیم تجاری تفریحی میکا مال که اکنون در دست ساخت است، پروژه‌ی بلندپروازانه‌ی دیگری از میکا کیش و رخدادی نوین در میان جاذبه‌های جزیره‌ی کیش به شمار می‌آید.

میکا مال

میکا مال تا امروز بزرگترین پروژه‌ی تجاری و تفریحی جزیره‌ی کیش است. جزیره‌ی کیش تشنه‌ی نوآوری است و ایده‌ی میکا مال به همین منظور مطرح شد تا جان تازه‌ای برای خرید و گردشگری کیش باشد. این مجموعه با داشتن فضاهای کم‌ نظیر و متنوع برای خرید و گردش و آرامش و با ارایه‌ی امکاناتی متمایز، نبض تپنده‌ی تفریح و تجارت کیش خواهد بود.

میکا مال در مقایسه با دیگر مراکز خرید کیش، بیش‌ترین تعداد واحدهای تجاری را به خود اختصاص داده است که با تنوع و کیفیت کالاهای عرضه‌شده، تمام نیازهای خریداران را برطرف خواهد کرد. اما وجه تمایز اصلی میکا مال، برخورداری از جنبه‌های رفاهی گوناگون و ارایه‌ی طیف گسترده‌ای از خدمات به گردشگران است که هیچ مانندی در جزیره‌ی کیش و حتی در سطح ایران ندارد.

پروژه‌ی میکا مال حاصل مدت‌ها مطالعه و تحقیق و کارشناسی است که هم‌اکنون در زمینی به وسعت 35 هزار متر مربع در دست ساخت است و با زیربنای 202 هزار متر مربعی، به عظیم‌ترین مرکز تجاری کیش تبدیل خواهد شد. این مجتمع تجاری و تفریحی در ضلع شرقی جزیره‌ی کیش جای گرفته و با محدوده‌ی دید گسترده و توام با آسایش و آرامش، فضاهای سبز وسیع و مفرح، قرارگیری در کنار آب‌های نیلگون خلیج فارس، فراهم ساختن خدمات حمل‌ونقل عمومی برای دسترسی آسان‌تر به مناطق گوناگون و دوری از همهمه و تراکم و ترافیک شهری از موقعیتی منحصربه‌فرد در جزیره‌ی کیش برخوردار است.

آدرس: جزیره کیش میدان امیر کبیر بلوار رودکی شاختمان شماره 48

تلفن:3-44467011-076

فکس: 44467021-076

www.micamall.com