شرکت پارستین مهر کیش

تاریخچه

شرکت پارستین مهر کیش با هدف تامین و ارائه محصولات برتر اروپایی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت و سرمایه گذاری وسیع برای شناخت و عقد قرارداد با شرکت های معتبر خارجی و معرفی محصولات مناسب برای مراکز تجاری، هایپرمارکت ها، شهرداری ها و نمایشگاه ها تاسیس شد.

پارستین مهر کیش با  همکاری شرکای فنلاندی و استفاده از تجربیات آن شرکت ها در جهت رشد روز افزون شبکه فروش و بازاریابی و خدمات پس از فروش به تامین کننده جدیدترین تکنولوژیهای اروپا در ایران تبدیل شده است.

برخی از شرکای تجاری این شرکت عبارتند از:

  • شرکت Innorange :  یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در زمینه تکنولوژی شمارش پیشرفته و آنالیز رفتاری مشتریان در اروپا می باشد.
  • EL و Site : این شرکت با همکاری شرکت SATEMA، یکی از بزرگترین تولید کنندگان LED در حوزه اسکاندیناوی می باشد که با تولید تابلو برق های کارگاهی و همچنین چراغ های کارگاهی به یکی از شرکای نزدیک شرکت پارستین مهر کیش تبدیل شده است.
  • FLS فنلاند: این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان نمایشگر قیمت سوخت در جایگاه های عرضه سوخت در اروپا و پیمانکار شرکت های بزرگ نفتی همچون P  و SAHELL  می باشد  و همچنین یکی از بزرگترین تامین کنندگان و ارائه دهنده اتوماسیون پارکینگ در شمال اروپا می باشد.

خدمات پس از فروش:

دپارتمان پشتیبانی شبکه با استفاده از متخصصان مجرب و ماهر خدمات بهینه ای را برای مشتریان داخلی خود فراهم می کند. این دپارتمان بر اساس انتظارات مشتریان خود در جهت افزایش خدمات پشتیبانی، فعالیت می کند و دفاتر نمایندگی داخلی در مرکز هر استان را تا اخر سال 2016 تاسیس می نماید.

این خدمات به واسطه فعالیت های گروهی و مشارکت اعضای تیم که در راستای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی رضایت مشتری تلاش کرده اند ایجاد شده است.

دپارتمان تحقیق و توسعه

دپارتمان R&D  در جهت رشد و بهبود کیفیت و کمیت خدمات شرکت فعالیت می کند و رضایت و وفاداری سرمایه گذاران داخلی و خارجی به واسطه تحقیقات موثر و ارایه راه حل های بدیع برای انتقال آخرین تکنولوژی دنیا به مشتریان افزایش می دهد.


 

دپارتمان تحقیق و توسعه

دپارتمان R&D  در جهت رشد و بهبود کیفیت و کمیت خدمات شرکت فعالیت می کند و رضایت و وفاداری سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به واسطه تحقیقات موثر و ارائه راه حل های بدیع برای انتقال آخرین تکنولوزی دنیا به مشتریان افزایش می دهد.

آدرس:جزیره کیش بلوار ایران بازار بهکیش طبقه اول واحد 36

تلفن:44472220-076

وب سایت:www.parstinkish.com

ایمیل:info@parstinkish.com