شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

تاریخچه

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با هدف شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در جزیره زیبای کیش از سال 1377 و بر اساس قانون و مقررات مناطق آزاد تجاری – صنعتی برای دریافت و ارائه خدمات متنوع سرمایه گذاری ، با شناخت ظرفیت های باالقوه و تلاش مجدانه مدیران و کارکنان خود ، حرکت هدفمند و برنامه ریزی شده ای را برای دستیابی به جایگاه پیشروترین شرکت در زمینه توسعه این جزیره زیبا آغاز نموده است .

نگاهی به فعالیت های شرکت از سنوات گذشته تا کنون ، مبین توفیق در پیمودن مسیر توسعه پایدار است ، که با ایجاد ساختارهای مورد نیاز و گسترش فعالیت های سرمایه گذاری در سالهای آتی نیز استمرار خواهد یافت . با عنایت به ضرورت بهبود شرایط و فرایند جذب سرمایه گذاری جهت رونق اقتصادی کشور و با برنامه ریزی های انجام شده رویکرد شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش خلق ارزش برای تمام ذینفعان است .

برنامه های آتی شرکت علاوه بر توسعه و آبادانی ، سود بیشتر برای سرمایه گذاران و مشتریان و ایجاد اشتغال و افزایش درآمد برای جامعه کیش و اقتصاد کشور را هدف گیری نموده است . در پیمودن این راه دشوار ، دوستی ها را ارج      می نهیم ، ناملایمات را عنصر ذاتی هر حرکتی میدانیم ، امید را باور داریم ، خلق ارزش را زیبا و زیبایی را دوست میداریم و دست همه مهربانان را می فشاریم .

اهم فعالیت های شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

  • سرمایه گذاری در کلیه فعالیت های توسعه ای با مشارکت سایر سرمایه گذاران
  • شناسایی ، جذب و هدایت سرمایه گذاران توانمند داخلی و خارجی جهت استفاده بهینه از منابع و امکانات و ظرفیت های منطقه و کمک به ارتقاء سرمایه گذاری در منطقه آزاد تجاری صنعتی کیش
  • واگذاری استیجاری و قطعی املاک و مستغلات به سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی ذی صلاح
  • ارائه خدمات بیمه درمانی به کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه و خانواده های آنان
  • مدیریت و راهبری مرکز همایش های بین المللی و سالن نمایشگاه بین المللی کیش