شرکت دیپلمات کیش

 

تاریخچه

موسسین مجموعه دیپلمات  از سال 1342 فعالیت مستقیم و مستمر خودرا در حوزه سرمایه گذاری و بازرگانی آغاز نمودند و پس از گذشت نیم قرن تلاش بی وقفه در بخش های مختلف صنعت ساختمان  وانبوه سازی انواع کاربری های تجاری، اداری، مسکونی، خدماتی، شهرسازی وامثال آن توانستند باکسب اعتماد مشتریان و ایجاد وفاداری و فرهنگ سازی ارتباط و احترام با مشتری به عنوان یکی از چهره های شاخص فعال دربخش خصوصی و عرصه کارآفرینی این مرز و بوم مطرح گردند. همچنین در سالهای اخیر مجموعه دیپلمات توانسته است با تکمیل در بهره برداری از پروژه های خود اعم از آپارتمانهای مسکونی و واحدهای تجاری – اداری و نیز انجام معاملات تهاتری در قالب سرمایه گذاری ومشارکت در پروژه های بخش های مختلف صنعت که دارای طرح توجیه اقتصادی بسیار مناسبی بودند، بازدهی و سودآوری قابل توجه و فوق العاده ای را در سوابق فعالیتهای خود ثبت نماید. این شرکت با مصوبه واحد بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش به منظور حضور حداکثری در عرصه انبوه سازی و به ویژه ساخت مسکن در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری کیش به ثبت رسیده است.

مجتمع مسکونی دیپلمات

مجتمع مسکونی دیپلمات در زمینی به مساحت 12000 متر مربع در یکی از بهترین نقاط جزیره (جنب مجتمـع تجاری زیتون ) واقع گردیده است . موقعیت مکانی ویژه دیپلمات (نزدیکی به دریا ، مراکز خرید ، بازارها و مراکز خدماتی ) به همراه فضای بی نظیر مشاعات و معماری منحصر به فرد آنرا متمایز و متفاوت گردانده است. این مجتمع دارای سه برج 17 طبقه است که هر طبقه از هر برج دارای 9 واحد مسکونی ( از 57متر مربع تا 131متر مربع ) می باشد که با بهره گیری از مهندسین وکادر فنی مجرب علاوه بر ساختار سازه ای و تاسیساتی ویژه منطبق با استانداردهای ملی ساختمان دارای معماری داخلی و خارجی زیبا و مشخصات فنی بالا می باشد .

طراحان و مجریان مجموعه دقت خاصی بر جزئیات طراحی و انتخاب متریال بهینه در قسمت های مختلف داخلی و خارجی آپارتمان ها ، لابی ها ، نماها ، استخر، سونا ، جکوزی ، سالن های ورزشی ، آسانسورها ، سالن اجتماعات ، فضای بازی بچه ها ، مهد کودک ، قسمت های مختلف محوطه ، پارکینگ و سایر فضاهای خصوصی و عمومی دیگر داشته اند .

ساختمان تجاری و اداری دیپلمات

مجتمع تجاری و اداری دیپلمات در 5 طبقه و در زمینی به مساحت 4000 متر مربع با طراحی فوق العاده و مکان استثنایی خود در کنار برج های مسکونی دیپلمات درخشش ویژه ای در قلب جزیره ایجاد کرده است .

دستاوردها

شرکت دیپلمات کیش یکی از پیشگامان سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ انبوه سازی است که با اتکا به کارآمدی سازمانی و دانش فنی متخصصین خود و بهره گیری از مناسب ترین و بروزترین فن آوری های صنعت ساختمان و نیز رعایت اصول و قواعد اقتصادی و مدیریت مالی نسبت به اجرای پروژ های عظیم انبوه سازی با بالاترین کیفیت و رعایت زمانبندی در اجرا و انجام به هنگام تحویل نهایی واحدهای ساختمانی اقدام خواهد نمود تا با ایجاد اعتماد و اطمینان از تامین حداکثر رضایت خریداران، سود بسیار بالایی را به سهامداران و سرمایه گذاران خود تقدیم نماید.

چشم انداز

در چشم انداز آتی فعالیت ایده آل و نقطه مطلوب مورد نظر که محاسبات حرفه ای و اقتصادی  سنجی های انجام گرفته درصد احتمال بالایی را برای رسیدن به آن پیش بینی کرده اند. شرکت دیپلمات کیش به عنوان یکی از سه شرکت برتر فعال در ساختمان و انبوه سازی جزیره کیش مطرح و شناخته شده خواهد بود که با سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی دارای کاربری های تجاری، اداری، مسکونی و زیرساختی به همراه بهره گیری از فن آوری های مدرن جایگاه خود را به طور مستمر ارتقاء خواهد داد. در این راستا با تاکید و تمرکز به اعتبار نام تجاری (Brand) شناخته شده و قابل اعتماد، اطمینان روزافزونی را بین فعالان این صنعت نیز متقاضیان خرید کاربرهای مختلف ساختمان بوجود آورده و همسو با این روند، رعایت کامل اصول علمی و عملی مدیریت اقتصادی در فرآیند سرمایه گذاریها، منافع قابل توجهی را نیز برای سهامداران و خریداران خود فراهم نموده است.

پیشرفت های اخیر

  • سرمایه گذاری در معاملات املاک بزرگ و نیز اجرای پروژه های انبوه سازی بلندمرتبه
  • بهره گیری از فن آوری های سخت افزاری مناسب و روزآمد در اجرا و ساخت پروژه های انبوه سازی
  • تمرکز تصمیم گیری پیرامون اقدام به سرمایه گذاری در املاک و پروژ ه های انبوه سازی
  • مشارکت های متقابل شرکت در پروژه ها و تقویت ارتباطات با مراجع سرمایه گذاری معتبر
  • اشتغال زایی و کارآفرینی حداکثری و بالابردن سطح فرهنگ و رفاه اجتماعی

مجتمع تجاری سفین

مجتمع تجاری سفین در اراضی غربی نوار ساحلی مقابل بازار عربها واقع شده است که با هفت طبقه و دویست و هفتاد واحد، نمونه ای کامل از یک مجموعه تجاری است.

آدرس:

کیش، بلوار ساحل، مجتمع تاری اداری دیپلمات، طبقه سوم، واحد 306

تلفن:  44461200   076

وب سایت: www.diplomatkish.com