شرکت آنا کیش

شرکت آنا کیش

تاریخچه:

گروه آنا با در اختیار داشتن بیش از 600 نفر کارمند مستقر در دفاتر خود در ایران، ترکیه ، چین ، برزیل ، امارات متحده عربی و استرالیا و با پشتوانه 25 سال تجربه بعنوان یکی از پیشگامان صنعت فراورده ای گوشتی در زمینه تامین گوشت گوساله و مرغ برای بسیاری از تامین کنندگان عمده این محصولات در منظقه خاورمیانه فعال میباشد.

گروه ما بطور مستمر درحال توسعه سه ویژگی مشهور خود یعنی کیفیت ، پشتکار و نواوری بوده است .

این سه ویژگی همواره در برنامه ریزی های بلند مدت ما جریان داشته و در سایه توجه به این سه اصل است که ما از توانایی خود در شناخت دقیق نیازهای مشتریان ما مطمِین میشویم. ما در گروه آنا از طریق روشهای مختلفی همچون خرده فروشی ، خدمات غذایی ، عمده فروشی وفرآوری مواد غذایی بر توسعه ارتباط تنگاتنگ خود با مشتریان متمرکز هستیم.

برخی شرکای تجاری ما به شرح ذیل هستند:

سرمایه گذاری:

  • خرید و تجهیز تنها سردخانه دارای نشان استاندارد ملی ایران به ظرفیت 800 تن جهت عرضه مستقیم اقلام اساسی به هتل ها و رستوران ها و همچنین تنظیم بازار برای رضایتمندی بیشتر گردشگران و کیشوندان
  • راه اندازی و تولید کارخانه فراورده های گوشتی کیش پروتئین با مشارکت کارخانه الاسلامی دبی.
  • ساخت مدرنترین کارخانه فراوری مواد خام پروتئینی با محوریت آبزیان در کیش که بزودی راه اندازی خواهد شد.
  • ساخت و راه اندازی رستوران های ساحلی آنا و مرغ سوخاری کیش Kish Fried Chicken و همچنین تولید ، واردات و راه اندازی رستوران های سیار مدرن اروپایی در کیش و بومی سازی نمونه های موبایل آن در کشور ( با همکاری آکیا دویچ) برای فرانچایز در کل کشور با برندهای معتبر و ثبت شده Flesta و Qdis

 بخش خودرو و حمل و نقل ریلی:

گروه آنا شرکتی در زمینه خودروسازی و حمل و نقل ریلی بنام آکیا دوییچ و آکیا اولترا در ایران و ترکیه جهت ساخت ، مونتاژ و تولید انواع خودروبه شرح ذیل تاسیس نموده است.

اتوبوسهای دیزلی ، هیبریدی وسی ان جی .همچنین اتوبوس خازنی ، مینی بوس ، میدل باس ، ون ، مینی ون و کامیونت . این خودرو ها با استفاده از دو برند بسیار معروف و بزرگ چینی بنام ” هایگر” و برند سوییسی به نام ” هس” در حال تولید هستند. برخی نمایندگیها و شرکای تجاری ما در بخش خودرو سازی و حمل و نقل ریلی به شرح ذیل میباشند:

آدرس: کیش، میدان آشنا، روبروی اداره آب و برق، جنب نیروگاه دیزل

تلفن: 44420249 076

فکس: 44421612 076