رستوران فودلند

سرزمین غذای کیش (فودلند)

تاریخچه:

رستوران فودلند در سال 1389 به مدیریت سامان پیمان پوربا ظرفیت 600 نفر افتتاح شد.

فودلند، سرزمين غذاي كيش، نامي است كه امروز از يك فكر خلاقانه به واقعيتي زيبا بدل شده است. اين رستوران در كنار زيباترين ساحل كيش، ساحل مرجان و بازار بزرگ مرجان قرار گرفته و با مساحتي بالغ بر ٢٠٠٠ متر مربع يكي از بزرگ ترين و متفاوت ترين رستوران هاي جزيره كيش و كشور است. زماني كه به رستوران فودلند قدم مي گذاريد، اولين چيزي كه نظر شما را جلب خواهد كرد، طراحي داخلي بي نظير اين رستوران است. فضايي كه مانند يك لابي مجلل، آرامشي بي نظير را براي مهمانان خود به ارمغان مي آورد. هدف اصلی از تأسیس رستوران فودلند، ارائه غذای با کیفیت، متنوع و با استاندارد بین المللی، جهت خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد. رستوران فودلند به عنوان یکی از 5 رستوران برتر جزیره کیش معرفی می گردد..

دستاوردها

این مجموعه در سال 94-95 به عنوان یکی از 5 رستوران برتر ایران موفق به کسب اولین استاندارد غذای برتر از اتاق اصناف ایران که مورد تایید سازمان جهانی ایمنی غذا می باشد شده است.

بخش مجزایی برای ارائه انواع فست فود در نظر گرفته شده و برندهای غذایی معروفی چون Café Republic، Fudo، Lime، Chill out، در آن جا خوش کرده است و به راستی این مجموعه اولین رستورانی است که معنای یک فود کورت واقعی را برای مهمانان خود ترسیم می کند. فودلند از شش بخش آشپزخانه و یک سالن پذیرایی بزرگ و دو کافی شاپ سنتی و مدرن با نام لیالی تشکیل شده است.

پیشرفتهای اخیر و ارتقا

تنوع غذایی این رستوران در جزیره کیش و شاید کل کشور منحصر به فرد بوده و در حال حاضر بیش از 100 نوع غذا، پیش غذا و دسر از کشورهای مختلف در منوی غذایی این رستوران وجود دارد. در فضای این رستوران بزرگ، دو کافی شاپ مجزا نیز طراحی شده است، یک کافی شاپ مدرن جهت سرو انواع بستنی، نوشیدنی های سرد و گرم و یک کافی شاپ مراکشی با نام “لیالی” به همراه پذیرایی چای و قلیان که پس از سرو غذا در تالارهای اصلی به راحتی نمی توان از کنار آنها گذشت. اکثر مواد غذایی و ادویه جات مصرفی این رستوران از خارج از کشور و با در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی صنایع غذایی تهیه می شود. رستوران فودلند دارای امکاناتی نظیر پارکینگ، دستگاه خودپرداز، دستگاه کارتخوان، صندلی کودک، موسیقی، تنوع غذایی از ایرانی تا فست فود و بین امللی، کافی شاپ سنتی مجزا، کافی شاپ مدرن مجزا و ارسان رایگان غذا می باشد و در کل فضای این رستوران استفاده از اینترنت پرسرعت WiFi، رایگان می باشد.

آدرس: کیش، انتهای لاین غربی بازار مرجان، جنب دانشگاه شیراز.

تلفن: 44466333 – 076 ؛ 44466362 – 076 ؛ 44466363 – 076 ؛ 44466100 – 076