بانک انصار

 

بانک انصار

تاریخچه

پس از موافقت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تأسیس بانک انصار دراوایل سال 1388 ، هیأت موسس بانک نسبت به تهیه برنامه های عملیاتی و چارچوب راهبردی کار بانک اقدام نمودند . در این راستا طرح اساسنامه بانک نیز به بانک مرکزی تقدیم شد. پس از تصویب اساسنامه ، هماهنگی لازم با بانک مرکزی به مدت 3 ماه جریان یافت و نهایتاً بانک انصار در سال 1389  در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید و بعنوان یازدهمین بانک خصوصی کشور فعالیت خود را آغاز نمود.

کمک به ایجاد فضای رقابتی سالم ، تشویق پس انداز و سرمایه گذاری ، حفظ حقوق سرمایه گذاران ، ایجاد زمینه رشد و توسعه اقتصادی از اهم مواردی است که مورد توجه مدیران و کارکنان خدوم این بانک می باشد.

بانک انصار در حال حاضر با ارائه انواع خدمات نوین بانکی در بیش از 600 شعبه و 70 باجه یکپارچه درخدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

دستاورد ها و پیشرفت های اخیر

بانک انصار به عنوان نماد خدمت و اعتبار از قابلیت ها، ظرفیت ها و شایستگی های نامبرده در زیر بهره مند می باشد:

– بهره مند از سامانه های نوین بانکی

– برخوردار از روش هاي کارآمد اعتبارسنجي مشتريان

– قابليت جذب منابع از مشتريان ويژه

– کارکنان متعهد و جهادی

– نظام قابل اعتماد نظارت و کنترل

– پيشتاز در توسعه سنت قرض الحسنه

خدمات بانکی

خدمات ارزی و ریالی
سامانه پرداخت جرايم رانندگی
خدمات نوین بانکی
امور سهام و مجامع
بانک‌ها و مؤسسات اعتباري مجاز

مرکز پژوهشهای بانک انصار

مرکز پژوهش های بانک به عنوان زیرمجموعه اداره تحقیق و توسعه در راستای تحقق چشم انداز و اهداف بانک در حوزه های پژوهشی ایجاد شده است. از وظایف این مرکز حمایت از پایان نامه های تحصیلی و دانشجویی می باشد. همچنین با توجه به ماهیت ماموریت های اداره تحقیق و توسعه ، انجام ساماندهی و اداره طرح های تحقیقاتی و تحقق اولویت های پژوهشی مورد نیاز بانک بر عهده این مرکز می باشد. انتشار نشریه علمی “توسعه مدیریت پولی و بانکی” به عنوان نخستین نشریه علمی موجود در نظام پولی و بانکی کشور نیز از مسئولیت های دیگر این مرکز می باشد. همچنین دبیرخانه کنفرانس دائمی “توسعه مدیریت پولی و بانکی” در این مرکز دائر می باشد. این مرکز با تشکیل باشگاه پژوهشگران اقدام به تهیه بانک اطلاعاتی از کلیه محققان و پژوهشگران در حوزه های مربوطه نموده است.

ناگفته ها

بانک انصار در افق 1404، بانکي است:

1- پيشگام  در توسعه بانکداري اسلامي

2- پايبند به ارزش های انقلاب اسلامی در زمينه عدالت اقتصادي

3- سرآمد در ارائه خدمات بانکداری نوين

4- برخوردار از سرمايه انسانی توسعه يافته

5- نوآور و خالق ارزش های نو برای مشتريان و  ساير ذی نفعان

آدرس: جزیره کیش، خیابان سنایی، بازار ونوس

تلفن: 44463181 076