بازرگانی و سرمایه گذاری آینده کیش

 

شرکت بازرگانی وسرمایه گذاری آینده کیش (بساک)

شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آینده کیش (بساک) وابسته به صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز، از سال 1375 فعالیت خود را با درک موقعیت ویژه جزیره کیش در زمینه گردشگری و اقتصادی و نیازهای آن آغاز کرده است، که این فعالیتها علاوه بر اقتصادی بودن موجبات رونق گرفتن صنعت گردشگری جزیره را نیز بیش از بیش فراهم نموده است.

این شرکت طی 20 سال فعالیت مستمر، پروژهای عظیم ساختمانی خود را با کاربردهای مسکونی، اداری، تجاری، هتل و…. به انجام رسانده و در این راستا توان و تخصص حرفه ای خود را نیز در ارائه بهترین کیفیت به اثبات رسانیده است.

شرکت بساک که به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های سرمایه گذاری و بازرگانی در منطقه کیش شناخته شده است، همواره در تلاش بوده تا برای تحقیق اجرای اهداف خود کلیه  اصول معماری و استانداردهای روز مهندسی ساختمان را مد نظر قرار دهد چرا که پایداری نام شرکت بساک در تداوم تعهد نسبت به موفقیت و توسعه در جزیره کیش، جلب رضایت سرمایه گذاران و در نهایت صداقت در فعالیت حرفه ی این مجموعه خلاصه شده است.

ساختمان اداری بساک

این ساختمان در زمینی به مساحت 2547.9 متر مربع و در 11 طبقه و 40 واحد اداری با استاندارد های لوکس اروپایی درسال 85 جهت استفاده اداری تجاری شرکتها و موسسات ایرانی و خارجی به بهره برداری رسیده است.

بازار خدماتی صدف

این بازار در شهرک صدف در زمینی به مساحت 2800 مترمربع و در چهار طبقه و دارای 39 غرفه با بهره مندی از بهترین امکانات خدماتی از سال 87 به بهره برداری رسیده است.

هتل صدف

مجموعه هتل صدف به همراه رستورانهای بین المللی و کوه نور بعنوان برترین طرح رستورانهای جزیره کیتوسط شرکت بساک در طی دهه 80 اجرا و به بهره برداری رسید. این هتل دارای 3 رستوران-کوه نور،  دلفین و رستوران چینی و دو کافی شاپ واقع در لابی و کوه نور می باشد.

مجموعه لوکس کرانه کیش

مجموعه لوکس کرانه در زمینی به مساحت 55870 متر مربع در ساحل شمالی جزیره زیبای کیش و همجوار با منطقه باستانی شهر حریره در فضایی سرسبز و دل انگیز و سرشار از آرامش طراحی شده است، که شامل 750 واحد آپارتمانی مدرن دلنشین می باشد. آپارتمانهای مدرن این مجموعه با مساحتهای متنوع از 45 تا 300 متر مربع و تیپ های 1 تا 4 خوابه با چشم اندازی بی کران به دریا و جزیره کیش بر آرامش زندگی می افزاید.

مجموعه لوکس کرانه مطابق با طراحی های به روز دنیا و بر استوارترین سازه ها، مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای جهانی بنا شده است. امکانات و تسهیلات رفاهی بی بدیل مجموعه کرانه از چنان کیفیت و زیبایی برخوردار است که نظیر آن را به ندرت می توان یافت. طراحی خاص مجموعه کرانه به صورتی است که بیش از 90% واحدهای مسکونی همواره شاهد تابش پرتوهای خورشید درخشان خلیج فارس، بر جزایر مرجانی می باشند

مجموعه مسکونی برجهای مریم

در شرق جزیره زیبای کیش ، یکی از زیباترین و آرامترین جزیره های دنیا، پروژه جدید شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آینده کیش در دست احداث می باشد.

مجموعه مسکونی برجهای مریم در زمینی به وسعت 10769 متر مربع، در قالب دو بلوک و 6 تیپ مختلف آپارتمانی توسط شرکت طراحی شده است.

امکانات و خدمات رفاهی منحصر به فرد در نظر گرفته شده برای این مجموعه عظیم شامل:

  • لابی های زیبا با طراحی داخلی مدرن و پیشرفته
  • رستوران و کافی شاپ رو باز با فضای دلنشین و چشم انداز دریا
  • سالنهای ورززشی به تفکیک آقایان و بانوان
  • سالن اجتماعات
  • فضای سبز و محوطه سازی

کلیه واحدها دارای حداقل یک تراس می باشند و در نهایت استخر روباز مشرف به دریا با چشم اندازی خیره کننده از خلیج فارس بر روی بام این مجموعه از دیگر خصوصیات بی بدیل این مجموعه خواهد بود.

آدرس:

کیش، میدان هرمز، شرکت بساک، پروژه کرانه

تهران: ولیعصر، بالاتر از نیایش، خیابان عاطفی غربی، پلاک 119، طبقه 2

تلفن: 44459681 076

91- 44459590 076