بازار ونوس

مدیر عامل:

آقای سینا عباسی متولد سال 1362 فارغ التحصیل رشته مدیریت به عنوان مدیرعامل بازار بین المللی ونوس فعالیت می نماید.

ایشان دارای سوابق مختلف کاری از قبیل بانکداری، تجارت الکترونیک، بیمه و سرمایه گذاری، مدیریت موسسه مالی، دبیر کارگروه جشنواره ها و رویدادهای کیش و غیره می باشند.

تاریخچه:

بازار بین المللی ونوس یکی از بزرگترین بازار های جزیره کیش می باشد.

این بازار در سال 1375 در فضایی به مساحت 26500 متر مربع در 2 طبقه و مشتمل بر 334 غرفه تجاری احداث و به بهره برداری رسیده است.

زمینه فعالیت غرفه ها پوشاک، کیف و کفش و چمدان، بهداشتی و آرایشی، اسباب بازی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، شکلات قفروشی، لوازم ماهیگیری، مواد غذایی، خرازی، بیمه، رنت کار و مشاور املاک می باشد.
گردشگران و مسافرین جزیره زیبای کیش به راحتی می توانند پوشاک، کیف و کفش و سایر مایحتاج خود را با کیفیت و قیمت مناسب از غرفه بازار ونوس خریداری نمایند.

بازار ونوس در مجاورت اسکله بزرگ تفریحی و ساحل کیش و بولینگ مریم و روبروی محل استقرار تعداد زیادی از هتل های بزرگ جزیره کیش قرار دارد و با توجه به موقعیت خاص مکانی اکثر مسافران که قصد خرید از کیش را دارند حتما از این بازار بازدید می نمایند.

در بازار ونوس یک کافی شاپ زیبا و پارک کودک با وسایل کامل برای بازی کودکان وجود دارد که موجب می شود کودکان و خانواده ها لحظات شاد و لذت بخشی را در بازار سپری کنند.

مراسم قرعه کشی شبانه با اهدای جوایز نقدی و غیر نقدی ارزنده و جوایز فصلی همچون خودروی ویژه، جت اسکی و غیره به همراه اجرای برنامه های شاد و مفرح در بازار ونوس برگزار می گردد.

آدرس: کیش، جنب اسکله بزرگ تفریحی کیش

تلفن: 07644463674

فکس:076444633755