ایران کیش تایل

 

 

ایران کیش تایل

تاریخچه:

شرکت بین المللی ایران کیش تایل در حدود دو دهه پیش، در سال 1380 با هدف بهره مندی هموطنان عزیز ایرانی از جدیدترین و کاملترین تکنولوژی روز دنیا در خصوص استفاده از تجهیزات مدرن ساختمانی و توزیع و تولید انواع کاشی های دکوراتیو و برند های روز دنیا شروع به کار و فعالیت نموده و در طی این سالها در جزیره کیش بعنوان ارائه کننده برند های ساختمانی برتر از نظر به روز بودن طرح ها و بهره گیری از تولیدات برند های معتبر ایتالیا، آلمان، اسپانیا و همچنین محصولات تولید شده برند های برتر ایرانی جهت تامین نظر مهندسان و طراحان خوش ذوق و سازندگان صاحب نام در جزیره فعالیت می نماید. همچنین طرح های زیبا، بدیع و بروز با استفاده از برترین مواد اولیه خارجی سبب گردید تا در بازارهای داخلی و خارجی از محصولات این شرکت استقبالی عالی شود و همین موضوع سبب شد تا طرح های توسعه این شرکت پی در پی و بدون وقفه عملی گردد و اکنون این شرکت به همت پرسنل مجرب و متعهد خود با تولید کاشی دکوراتیو از بزرگترین واحد های تولیدی کاشی دکوراتیو در ایران و منطقه محسوب می شود.

دستاورد ها و پیشرفت های اخیر

شرکت ایران کیش تایل با هدف دسترسی به برند های معتبر دنیا توانسته است تجهیزات مدرن ساختمانی و برند های روز دنیا را در اختیار گرفته و پروژه هایی مانند بازار بزرگ خدماتی، مارینا پارک هتل، مجموعه پارک جنگلی، مجتمع پارسیان، رویامال را تحت پوشش و مالکیت خود قرار دهد. شرکت ایران کیش تایل اعتقاد دارد برای نفوذ در بازارهای خارجی و داخلی باید کیفیت را در سرلوحه امور قرارداد. لذا به همین منظور واحد کنترل کیفیت با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات سنجش کیفیت، مواد اولیه، محصول و روند تولید را مورد آزمایش قرار می دهد تا محصولی مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی فراهم شود. کنترل کیفیت علاوه بر محصولات نهایی در تمام خطوط تولید و مواد اولیه نیز بشدت اعمال میشود تا محصولاتی بدون عیب و نقص تولید شود و در اختیار بازار قرار گیرد.
ایران کیش تایل با توجه به نیاز بازار و مشتریان به کاشی های تزیینی و دکوراتیو و تجهیزات مدرن ساختمانی به کمک تکنولوژی روز دنیا و نرم افزارهای پیشرفته آثاری خارق العاده را در اختیار مشتریان قرار می دهد:

  • طرح های متنوع جهت لابی و سالن اجتماعات
  • طرح های متنوع جهت سرویس های بهداشتی و حمام
  • طرح های متنوع جهت ورودی های آپارتمان ها و سالن ها
  • ساخت حاشیه های متنوع برای دیوار
  • طرح های متنوع جهت مراکز تجاری، هتل و فرودگاه ها
  • مشارکت در ارائه تجهیزات مدرن شیرالات و لوازم بهداشتی در هتل بین المللی 5ستاره یاقوت کیش با1450 اتاق
  • مشارکت در ارائه تجهیزات مدرن کاشی و سرامیک و شیر الات و سرویس های بهداشتی و تجهیزات مدرن اشپزخانه در بازار بین المللی مرجان و مجموعه غذایی فودلند
  • مشارکت در ارائه تجهیزات مدرن در بلند مرتبه ترین برج 25طبقه جزیره کیش (پروژه یو)

محصولات:

کاشی، سرامیک، جکوزی، سرویس های مدرن بهداشتی، تجهیزات مدرن و دکوراتیو آشپزخانه و شیرآلات

نمایندگی ها:

سرامیک البرز، الوند، پردیس بزرگ، سیتنا (سینا کاشی) IMOLA, TEKA, CATALANO, LAFAENZA, HANSAGROHE، Design، KLUDI GERMANY، L-SPA

کاتالانو

شرکت کاتالانو در سال 1967 تاسیس شد و امروز به عنوان شرکت برتر ایتالیایی قادر به ارائه بالاترین کیفیت بهره وری در بخش بهداشتی می باشد.

تکا

یک شرکت چند ملیتی است که در سال 1924 در آلمان تاسیس شده است و در تولید و تجاری سازی محصولات آشپزخانه و حمام ، لعاب سرامیکی، ظروف صنعتی و آشپزخانه حرفه ای فعالیت دارد.  تکا دارای 25 کارخانه در اروپا، آمریکا و آسیا می باشد. همچنین شرکت  تکا توصیه های یکپارچه سازی داخلی و حرفه ای آشپزخانه را ارائه می دهد و محصولات آن شامل سینک ظرفشویی، اجاق گاز، هود و ماشین لباسشویی و … میباشد.

ایمولا

قدیمی ترین برند ایتالیایی تولید کاشی و سرامیک به عنوان یک رهبر در بازارهای جهانی از اواخر 1800  فعالیت خود را آغاز نمود و به شهرت قابل توجهی در اوایل دهه 1900 دست یافت و  به لطف رشد تدریجی کارخانه های خود و افزایش ظرفیت تولیدی به برند برتر صادراتی تبدیل شد.

لافانزا

لافانزا سبکی از تولید است که برای اولین بار در 1962 پدید آمده است. رویکرد لافانزا بر اساس یک چشم انداز کاملا تصفیه شده از هنر و ظرافت بوده است. سبک منحصر به فرد سرامیک لافانزا، نگاه به فرهنگ سرامیک و نوآوری به عنوان اشتراکی از تخصص فنی و خلاقیت است.

تلفن:7-44451774-076  –  44451607-076

فکس: 44451637-076

موبایل:  09347694708-09121014872