پیشنهادات ویژه خرید مسکن

می توان در یک دسته بندی اجمالی خرید مسکن در جزیره کیش را به پنج دسته ذیل تقسیم بندی نمود:

1- منطقه صدف : که از حدود 20 سال پیش ساخت خانه های آپارتمانی یا ویلایی در این منطقه آغاز شده و امروز در 7 فاز مختلف تقسیم بندی گردیده است. منطقه صدف در مرکز جزیره کیش واقع گردیده و این بزرگ ترین  امتیاز این منطقه مسکونی  می باشد. قیمت های این منطقه در خانه های  نو ساز حداقل از متری 6.500.000 تومان آغاز می شود.

2- منطقه صفین : این منطقه به فاز های  مختلفی تقسیم بندی شده است فاز 1،2،3 نوبنیاد ویلایی های F2 فاز A2 فازA  و. نوساز بودن این منطقه و حداقل 40%  قیمت پایین تر نسبت به منطقه صدف از مهم ترین ویژگی های  منطقه صفین می باشد. قیمت یک واحد نو ساز در این منطقه حداقل  از متری 3.000.000 تومان آغاز می شود.

3- مجتمع های مسکونی پراکنده : در نقاط مختلف جزیره کیش نیز واحد های مسکونی به صورت مجتمع ساخته شده که مجتمع های ویلایی  یا آپارتمانی می باشند و در قسمت های مختلف  جزیره پراکنده شده اند. از معروف ترین آنها می توان به شهرک دامون ساحلی ، مجتمع مسکونی پاسارگاد ، مجتمع مسکونی آناهیتا ، دهکده ساحلی  خلیج فارس  و … اشاره کرد. قیمت این مناطق بسیار متفاوت بوده ولی در ارزان ترین حالت از متری 5.000.000 تومان آغاز میشود.

4-برج های کیش :  اکثر پروژه ها در سواحل و یا مرکز شهر جزیره کیش ساخته شده است که می توان به پروژه های ، برجهای ساحلی پرشین کیش ، برجهای  مسکونی کیش ایر ، برج مسکونی میکا ، برج اطلس کیش ، برجهای طلایی کیش ، برج دوقلو ، برجهای پرشین 2 ، برج سایه و … اشاره نمود . حداقل قیمت در برجهای کیش از متری 8.000.000 آغاز می شود.

SHARE

ارسال یک پاسخ