مجتمع بیست

 

شرکت بيست ساز کيش

تاريخچه

سرمايه گذاران شرکت بيست ساز کيش با بيش از بيست سال سابقه فعاليت در امور سرمايه گذاري ملک، ساخت و ساز در سرزمين اصلي و جزيره زيباي کيش با استفاده از تمامي تجربيات اقدام به ساخت يک مجموعه لاکچري و بي نظير تجاري اداري مطابق با استاندارد هاي بين المللي نموده اند .

شرکت بيست ساز کيش با توجه به سوابق کاري خود طي بيست سال فعالیت و با استفاده از بهترين مهندسان و معماران درجه يک موفق به کسب رتبه ها و گواهینامه هاي بين المللي در امر ساخت و ساز و مشتري مداري گرديد.

هم اکنون با توجه به رعايت استانداردهاي بين المللي در صنعت ساختمان  و طراحی پروژه ها، زمینه فعاليت اين شرکت ساخت مجموعه هاي تجاري، اداري، هتل ها، نمايشگاه ها، برج هاي مسکوني و پروژهاي توريستي و تفريحي مي باشد.

شرکت بيست ساز کيش با توجه به تکميل و بهره برداري مجتمع بيست در جزيره کيش و باتوجه به نحوه ساخت و معماري و طراحي منحصر به فرد اين مجموعه در جهت هر چه زيباتر سازي فضاي شهري جزيره زيباي کيش و همچنين با توجه به امکانات منحصر به فرد موجود در مجتمع بيست قصد پذيرايي از برند هاي اورجينال در تمامي زمينه هاي فعاليت از جمله پوشاک ، غذا ، لوازم خانگي ، ماشين هاي اداري ، لوازم ورزشي تفريحي و آرايشي بهداشتي را دارد. به همين دليل از کليه برندهاي مطرح موجود در کشور و نیز سرمایه گذاران، شرکت ها وبرندهای بین المللی که قصد حضور برای اولین بار در ايران و جزيره کيش را دارند می باشد.

موقعیت مکانی مجتمع بیست

یکی از شاخص ترین محاسن این مجموعه واقع شدن در حاشیه اصلی ترین و پرتردد ترین خیابان های جزیره زیبای کیش و میدان سنایی در ورودی مجتمع های اداری و بانکی از یک سو و مجتمع هتل های کیش از سوی دیگر در فاصله کمتر ار 200 متر تا ساحل زیبای کیش و ما بین بازار های ونوس و مریم میباشد که این مجموعه را تبدیل به نمادی برای تجارت  و فعالیت اقتصادی نموده است

مجتمع اداري نمايشگاهي بيست

عمليات اجرايي پروژه ي بيست در اواسط سال 91 آغاز شد و در بهمن 94 به بهره برداري رسيد. اين مجتمع در زميني به مساحت بيش از 3700 متر مربع و با زيربناي بيش از 13000 متر مربع احداث گردیده است. اين پروژه در 6 طبقه مجموعاً داراي 19 واحد با قابلیت بهره برداری تجاری، نمایشگاهی و خدماتی و 73 واحد اداري مي باشد. هدف ما در طول انجام اين پروژه همواره اين بوده است که کساني که مجتمع بيست را بعنوان محل کار خود انتخاب مي کنند، هر روز از لحظه ي ورود به مجموعه و تا رسيدن به دفتر کار خود، از معماري و فضاي داخلي مجتمع لذت برده و لحظات دلنشيني را تجربه کنند. اهميت دادن به کيفيت فضاي مشاع، اختصاص لابي هاي مجزا در هر طبقه در فضايي وسيع، راهروهاي عريض به همراه دکوراسيون زيبا گامهايي است که در جهت ايجاد اين فضاي دلنشين برداشته ايم

مشخصات بنا

مساحت زمين: 3704 متر مربع

تعداد واحد نمايشگاهي: 19 واحد

تعداد واحد اداري: 73 واحد

تفکيک طبقات

طبقه 1: پارکينگ اختصاصي

طبقه همکف: واحد نمايشگاهي با ارتفاع سقف 6 متر (دوبلکس با سرويس بهداشتي اختصاصي)

طبقه 1 و 2 و 3و 4: کاربري اداري در متراژهاي متنوع

کاربري

قابلیت بهره برداری نمایشگاهی، تجاری، خدماتی، اداری

آدرس: جزیره کیش میدان سنایی

تلفن:44455595-076

فکس:44455596-076

ایمیل:info@20saz.com